Firma Odbiory Mieszkań
pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 14.00

Zamówienie odbioru:
formularz zamówienia
tel. kom. 505 450 293
e-mail: biuro@odbiorymieszkan.pl

NIP: 945-124-72-85
REGON: 120484367

mBank
30 1140 2004 0000 3202 4735 8164

W związku z tym, że w branży tej często spotykacie się Państwo z brakiem fachowości proponujemy Wam możliwość obejrzenia 'na żywo' mieszkań będących w trakcie wykańczania. Prosimy o kontakt telefoniczny - postaramy się jak najszybciej umówić Państwa na spotkanie. O rzetelności naszych usług świadczy również fakt, że nie pobieramy zaliczek. Płatność odbywa się gotówką lub przelewem w ratach po wykonaniu kolejnych etapów prac zaplanowanych w Państwa mieszkaniu.

Polecane przez nas ekipy cechuje (co niestety nie jest regułą w tej branży): fachowość, rzetelność, dotrzymywanie terminów, możliwość sprawdzania na bieżąco postępów prac dzięki kontaktowi z kierownikiem-koordynatorem.

Polecani przez nas fachowcy zrobią wszystko - postawią ściany (zarówno GK jak murowane), podciągną przewody (oświetlenie mieszkania), położą panele, glazurę, terakotę, pomalują ściany, złożą meble (również kuchenne), wykonają tzw. biały montaż - toalety, umywalki, wanny, brodziki..., położą płytki (mozaiki) zgodnie z Państwa pomysłem...

Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której zamiescilismy kilka fotografii lokali będących w trakcie wykańczania.(zapraszamy do galerii)

Na Państwa życzenie nasz pracownik po odbiorze prześle Państwu (bezpłatnie) wstępny kosztorys prac wykończeniowych w lokalu. Otrzymanie tego kosztorysu nie obliguje Państwa do zamówienia polecanej przez nas ekipy.

Prosimy o kontakt: wykonczenia@odbiorymieszkan.pl


W odpowiedzi na zapotrzebowanie wprowadziliśmy również usługę SPRZĄTANIA LOKALI.

Sprzątamy również mieszkania po zakończeniu prac remontowych:Świeżo wykończone pomieszczenia wymagają gruntownego czyszczenia i doczyszczania. Sprzątanie po remoncie wymaga w pierwszej kolejności wyeliminowania wszelkiego rodzaju zabrudzeń gipsowo - cementowych oraz resztek farb. W tym celu nasi specjaliści stosują sprawdzone i profesjonalne środki oraz detergenty, które są w stanie poradzić sobie z najsilniejszymi zabrudzeniami.

W ramach usługi wykonujemy między innymi:

  • odkurzenie ścian i podłóg
  • mycie stolarki okiennej i drzwiowej
  • doczyszczanie glazury i terakoty
  • doczyszczanie sanitariatów
  • mycie szaf wnękowych
  • mycie lamp oświetleniowych
  • itp

Wykonujemy również sprzątania lokali biurowych i usługowych.

Koszt sprzątania to 25 zł/h/1os
Środki czystości w cenie !!!

All rights reserved / Warszawa 2018 Projekt i wykonanie: studiograficzne.com